0 0.00 

Töötajad

Raili Nordmann – ripsme- ja kulmutehnik, My Lamination ametlik maaletooja ja esindusmüüja, turustaja Eestis ning Soomes, rahvusvaheliselt akrediteeritud koolitaja, salongi omanik, rahvusvaheline kohtunik, kulmude modelleerimise ekspert, 2019.a. võistlustel TOP ekspert nominatsiooni võitja, abikaasa, ema, jurist

Raili tee ilumaailma algas aastal 2013 välismaal elades. Keratin Lash Lifti/Keratiin lamineerimise vastu huvi avastas ta aastal 2014, kui ta läbis ka oma esimese koolituse.
Aastal 2015 tõi Raili oma uue kire endaga Eestisse tagasi kolides kaasa. Teadmiste täiendamine ning õpitu edasi andmine on saanud Railile kutsumuseks.
Raili on õppinud paljude maailma kuulsate spetsialistide käe all, kelle hulka kuuluvad näiteks Maria Ravinskaya, Tatjana Puhova ja Jekaterina Sorokina. 
Oma keemikust isa abiga on Railile materjalide tundmine saanud fanatismiks. 
Peale 2017 koolitaja eksami läbimist- akrediteerimist hakkas Raili koolitama, olles Lashotica Salon’i brändi looja ja omanik, ainukene akrediteeritud koolitaja ning keratiin lamineerimise toodete ametlik edasimüüja.

On koolitusprogrammide “Lamimaker”, “Browmaker” looja ning koolitaja Eestis ja Soomes.  Lisaks on Railil õpilasi üle kogu maailma, näiteks Kanadast, Ameerikast, Austraaliast, Inglismaalt, Soomest, Eestist jne. 

Lisaks on Raili Itaalia kõrgkvaliteetsete My Lamination toodete Eesti ja Soome ametlik maaletooja ning edasimüüja ning rahvusvaheline kohtunik Lash Lift/Lamineerimise ning kulmude alal.

C’est la vie!  Broneeri aeg SIIN

Marika Hänilane – ripsme- ja kulmutehnik.
Marika endast – olen eluaeg olnud huvitatud kunstist ning olen mingil määral alati sellega ka tegelenud. Selle ajani kuni leidsin tee ilumaailma, töötasin ma erinevates valdkondades ja siis jäin lapsega koduseks.  Lapsega kodus olles tekkis huvi paljude asjade vastu ning kui Raili tutvustas ripsmete lamineerimist, olin ma kindel, et tahan seda proovida. Antud amet tundus samaaegselt tohutult põnev kuid ka raske ning hirmus. Alguses istusin n-ö kõrvalistuja toolil kuniks hakkasin ise tegema. Alguses ei tulnud välja nii nagu oleks soovinud, kuna olen perfektsionist ja idealist kuid ajapikku (rohkem ja rohkem praktiseerides, õppides vigadest jne) sain ameti nn käe sisse.  Olen olnud antud ametis 2018 aasta algusest ning vahepeal olen omandanud ka teadmised ja praktika erinevate kulmuhoolduse (tavaline keemiline värv, Henna kulmuhooldus) osas ning olen ripsmete lamineerimise alal ka läbinud juba täiendkoolitusi.  Ootan Teid enda juurde protseduuridele.
Broneeri aeg SIIN