Enne protseduuri

Armas klient

Mõistame, et RIPSMETELE suunatud protseduuridele ei ole alati võimalik tulla ilma silmameigita, sellest tulenevalt palume tulla ca 5 min. varem kohale, et eemaldada meie juures silmameik – sellega hoiame kokku protseduuril silmameigi eemaldamisele kuluvat aega ning saame rohkem aega pühendada teie ripsmetele. 
Meigi eemaldaja, sh näo- ja ripsmete pesuvaht on meil kohapeal olemas. 

Läätsed tuleb enne protseduure eemaldada. Sellest tulenevalt palume kaasa võtta läätsevedeliku ning läätsekanistrid, kuhu saate protseduuri ajaks läätsed panna. 

Kui kasutate ripsmeseerumeid, palume sellest meid enne Lash Lift/ripsmete lamineerimise protseduuri teavitada, kuna see võib mõjutada ideaalset tulemust. 

Lisaks palume arvestada, et kui hormonaalne tase on kehas paigast ära, võib see mõjutada keemilise värvi ning Lash Lift/Lamineerimise tulemusi. Ripsmepikenduste puhul võib see mõjutada kasvukiirust. 

KULMUHOOLDUSE KORRAL

Protseduurile võib tulla meigiga, ärge sellepärast palun muretsege, me teeme korraliku eelhoolduse ning – puhastuse ALATI ja igal kliendil. 

Palume küll aga mitte kasutada isepruunistavaid omadusi sisaldavaid kreeme/geele/spreid näol vähemalt nädal enne ja vähemalt 24h pärast protseduuri!

Lisaks palume vältida 24 enne ja pärast protseduuri solaariumi külastust ega tulla kulmuhooldusele punase/liiga roosa päikest saanud/ põletikulise nahaga.

Tulla nädal pärast invasiivseid protseduure nagu näiteks sügavpuhastavad näohooldused, mesoteraapia, pigmentatsiooni eemaldamine näo piirkonnas, lifting (naha pinguldamine),  happekoorimine, Botox süstid jms. kulmuhooldusesse. 

Kui kliendil on kuivema poolne nahk, siis palume kodus kasutada spetsiaalset kulmukoorijat ning niisutavat kreemi ning juua igapäevaselt piisavalt vett 🙂

!!!NB!!!   Palume meid KINDLASTI teavitada enne kulmuhooldust, kui:  olete kasutanud viimasel kuul retinooli sisaldavaid kreeme ja igasugused muud tugevad koorijad, nagu glükool- ja salitsüülhapet sisaldavaid tooteid (antud tooted eemaldavad naharakud ja võivad mõnikord põhjustada ärritust) kuna sellistel puhkudel on kulmu karvaeemaldus vahatamise meetodil rangelt keelatud. 

Lisaks palume meid teavitada ning pidada silmas, et peab olema eriti ettevaatlik kui:

  • Kui olete rase, võtate rasestumisvastaseid vahendeid, hormoonasendusravi või antibiootikume: sellistel juhtudel võib teie nahk olla tundlikum, seega on kõige parem teha kõigepealt allergia test ja vaadata, kuidas nahk reageerib 48  tundi enne kulmude vahatamist.
  • Kui olete suitsetaja või teil on rosaatsea: vahatamine võib ärritada laienenud kapillaare (nõrgad või katkised veresooned), mida tavaliselt leidub rosaatseaga inimestel ja ka suitsetajatel.
  • Kui kapillaarid on väga punased, tuleb vältida karvade eemaldamist selles piirkonnas, et mitte neid veelgi ärritada.
  • Kui te võtate verevedeldajaid, teil on diabeet, flebiit (veenipõletik) või soovite eemaldada vähijärgne karvakasv  kulmu piirkonnast: need kõik võivad olla seotud haigusseisunditega, mistõttu on oluline, et saaksite esmalt oma arsti nõusoleku. Küsimusi ei esitata.
  • Kui kasutate oma nahal võimsaid koorijaid: tugevad koorijad, nagu glükool- ja salitsüülhape, eemaldavad naharakud ja võivad mõnikord põhjustada ärritust. Seega võib vahatamismeetodil karvaeemaldus muuta naha punaseks, veritsevaks või isegi kärnaliseks.
  • Kui jõite hiljuti palju kofeiini või alkoholi: Enne vahatamist andke endale paar tundi pärast suure koguse kohvi või alkoholi joomist.
  • Kui olete palju päikese käes viibinud. Kui olete olnud pikka aega otsese päikesevalguse käes, peaksite ootama vähemalt päeva või kaks enne karvade eemaldamist või kauem, kuni nahk on paranenud, kui olete põlenud.

Lisaks soovitavad arstid  vältida ka vahatamist, kui te võtate Accutane’i (või teised akneravimid) või kui olete selle võtmise lõpetanud vähem kui kuus kuud kuni aasta tagasi.
Toopiliste retinoidide puhul peaksite enne vahatamist 1-2 nädalaks katkestama, et nahk oleks vähem tundlik, ja enne kasutamise jätkamist peaksite ootama, kuni see täielikult paraneb. 

Muud ärritavad paiksed ained võib peatada üheks nädalaks enne vahatamist. Suukaudsete retseptide puhul, nagu doksütsükliin või spironolaktoon, ei pea te tavaliselt neid lõpetama.

Lõpuks:  ei tohiks te karvasid eemaldada vahatamismeetodil, kui saate vähiravi, näiteks keemia- või kiiritusravi.

Palume teil: kui te pole kunagi milleski kindel või teil on mõni tervislik seisund, pidage esmalt nõu oma arstiga.