Miks kasutada ripsmete lamineerimist?

My Lamination ripsmete keratiin lamineerimine – on uusim protseduur, millest naised räägivad. Ripsmete lamineerimisest võite kuulda igalt poolt – sõprade, tehnikute või kolleegide käes, lugeda Facebook’ist, Internetist, ilu- ja naisteajakirjadest jj. Protseduuri nimetus kõlab palju hullemini kui see tegelikult on.

My Lamination on unikaalne, fenomenaalne ning üsna uudne tehnoloogia Eestis ripsmetele suunatud turul, mis niisutab ja toidab ripsmeid andes neile tagasi kaotatud tugevuse, tervise, sära, elastsuse. Antud protseduur on eelkõige neile, kellele ei ole looduse poolt antud eriti pikkasid, tihedaid ripsmeid, kuid on ka hea alternatiiv ripsmepikendustele, sh klientidele, kes on äsja lasknud ripsmepikendused maha võtta või ka neile, kellel on pikenduste korral allergiline reaktsioon.  Antud protseduur on kahjutu, valutu ning käesoleva raviva protseduuri käigus kaetakse ripsmed spetsiaalsete komponentidega, mis kaitsevad iga ripsmekarva kahjustuste eest, siluvad, toidavad, turgutavad ja niisutavad ripsmeid.

Meie karvad (juuksed, ripsmed, kulmud) on bioloogilised polümeerid ning koosnevad keratiinist (kuni 97%), melaniinist, lipiididest, veest, mikroelementidest, erinevatest valkudest ja pigmendist.
Lihtsamalt öeldes – juuksed, ripsmed, kulmud on keratiin!

Tähtis komponent, mis kantakse ripsmetele sisaldab loomulikult hüdrolüüsitud keratiin, sest meie ripsmed nagu eelpool öeldud – koosnevad keratiinist, kuid armastavad väga ka kollageeni, vitamiine, aminohappeid jj.  Antud komponendid tungivad sügavale ripsmete struktuuri toites ning täites neid seestpidiselt. Lisaks kantakse protseduuri käigus ripsmetele lisaks hüdrolüüsitud keratiinile ka taimset kollageeni,siidi, vitamiine, mets-kassinaeri lehe ekstrakti, kõrvenõgese lehe ekstrakti, aloe ekstrakti, pantenooli, proteiine, mineraale, aminohappeid jms. Kõik need komponendid suurendavad meie ripsmete mahtu, andes neile tervist, tugevust, energiat ja läiget.

My Lamination ripsmete lamineerimise protseduuri tulemus kestab kauem, kuni 12 nädalat (sõltuvalt kliendi oma loomulike ripsmete kasvutsüklist). Protseduur niisutab ja toidab ripsmeid, andes neile tagasi  tugevuse, tervise, sära, vastupidavuse ja elastsuse. Erinevalt ripsmepikendusest annab lamineerimine (ilma liimimiseta, mehaanilise koolutamise ja lisadeta) lõpptulemusena kaunilt kaardus, paksemad, loomulikult lopsakamad, tervemad, läikivamad, tumedamad ripsmed, mis kestavad- see on uusim viis saada ilusam ilme, sensuaalsemad silmad ning -pilk loomulikult.

Et kõik vajalikud toiteained saaksid tungida sügavale ripsmekarva struktuuri, tuleb ripsmekarva kutiikula esmalt avada. Selleks on välja töötatud ilumaailma tegijate poolt unikaalne tehnika, mida kasutan. Antud tehnika avab delikaatselt kõik ripsmeavad, et saaksin töötada sügaval ripsmestruktuurides, sest ravi saab alati alguse seespidiselt. Nii nagu vajab meie nahk ja küüned vitamiine, keratiini, kollageeni, mineraale jms vajavad ka meie ripsmed ja kulmud. Seda ei tohi kunagi unustada ning tuleb alati silmas pidada, et igasugune ravi algab alati seespidiselt. Seetõttu soovitatakse alati üle vaadata oma toitumine ning vitamiinide tarbimine.

Esimeses etapis puhastatakse ripsmed sügavuti kõrgkvaliteetsete komponentidega. Antud etapis eemaldatakse mustus, rasu, silikoonide- ja viimistlustoodete jäägid, ühtlustatakse pH-tase juurtest otsteni kuna ripsmete pH –tase on ebaühtlane jms.

Järgnevat etappi võib üksiksasjadesse laskumata nimetada keemiaks ning absoluutselt kõigi brändide tooted ka vastavalt lõhnavad (My Lamination toodetel puudub iseloomulik tugev lõhn), kuid tegemist on keemiliste komponentidega, mis aitavad meil delikaatselt karva pealmise kihi edaspidisesteks etappideks avada. Ilma antud komponendi efektita edaspidine ravimine oleks kasutu. Muret tunda ei ole vaja kuna esimene etapp mõjutab vaid pealmist kihti ning lõplikult pestakse see maha 24h pärast, seetõttu tuleb peale protseduuri minimaalselt 24 h  lasta ripsmetel lihtsalt olla ning hingata, lasta protseduuril ripsmetele pandud ravivatel ainetel mõjuda, saades selle tulemusena turgutatud, tugevamad, vastupidavama sidemega ripsmed.

Teises etapis kasutatavate komponentide tulemusena muutuvad ripsme pealispinda katvad soomused elastseks. Elastsus on vajalik selleks , et imepisikesed niisutavad keratiini, kollageeni, vitamiinide, proteiinide, aminohapete, siidi kompleks molekulid pääseksid kolmandas faasis maksimaalselt karva sisemusse ehk edasised komponendid toidavad ning täidavad karva keratiini molekulidega, vitamiinide, mineraalide ja aminohapetega. Ripsmekarva struktuuri tugevdatakse, karva toidetakse, turgutatakse jne sügaval karva sisemuses.

Teise etapi järgselt antakse pigment ning ravitakse Vitamin Lash Botoxiga, andes veel lisa sära, tugevust, elastsust, elujõudu, lopsakust karvale.

Viimastes etappides silutakse korduvalt ning korralikult (andes mälu) ripsmete soomuskihti, so kutiikulaid, sh kaetakse kaitsva õrna, läbipaistva kihiga, mis annab karvale tugevust, vastupidavust ning kaitseb keskkonna negatiivsete mõjude (tuul, vesi, lumi, vihm, päike, tolm jne) eest. Antud protseduur ei avalda ripsmetele mitte mingisugust negatiivset mõju (kui on tehtud õigesti ning reeglitepäraselt) vaid vastupidi ravib ja toidab seespidiselt neid ning tulemuseks on terved, elus, säravad ning vitamiinide, mineraalainete, aminohapete ja keratiiniga täidetud ripsmed.

My Lamination lamineerimise protseduuri tulemuseks on loomulikud, tumedamad, lopsakamad ja kaunilt kaardus ripsmed, mis on erinevalt ripsmepikendustest loomulikumad ning ilusamad. Lisaks sellele on tulemus tunduvalt mugavam ja vähem järelhooldust ning rangeid reegleid nõudev protseduur. Ripsmete lamineerimine võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja ilusam.

Toimeained:

Hüaluroonhape viib pH-taseme normi ja hoiab ning tagab vajaliku niiskust ripsmete sees;

Taimne kollageen – niisutab, paksendab ripsmekarva ning kaitseb päikese, tuule, erineva niiskuse (s.h lumi, vihm, tuul, päike jms) jms keskkonna negatiivsete mõjude eest. Kollageen annab karvadele elastsuse ja struktuuri.

Tokoferool (E-vit) – aine, milleta on võimatu olla ilusate ja tervete ripsmetega: see annab folliikulitele hapnikku, transpordib muud kasulikud ained ripsmete sibulatesse. Tokoferooli puudujäägiga ripsmed kaotavad oma elastsuse, sära, hakkavad purunema ja välja kukkuma.

Argaaniaõli – pehmendab ripsmeid, küllastab neid mineraalainetega ja kaitseb ultraviolettkiirguse eest. Argaaniaõlil on regenereerivad ja kaitsvad omadused. Samuti on õli väga hinnatud antioksüdandina.

Pantenool – provitamiin B5 ehk pantoteenhape, mis kaitseb ripsmeid ja muudab need vastupidavamaks; ripsmed muutuvad säravamaks ja läikivamaks (silub ripsmete kutiikulaid), seob niiskuse karvakeste sisse. Lisaks parandab kahjustatud karvakiudu ja stimuleerib karvakasvu.

Keratiin, mis toimib kui niisutav ja ripsmekiudu taastav koostisaine, säilitab ja parandab kutiikula struktuuri ja kaitseb seda kahjulike keemiliste ja füüsiliste kõrvalmõjude eest. Samas toidab, taastab ja rekonstrueerib kutiikulat (ripsmete  välimine kiht ) ja parandab ripsmete loomulikku tasakaalu. Keratiin niisutab ja toidab ripsmeid andes neile tagasi endise noorusliku väljanägemise.

Siid on niisutava ja kaitsva toimega andes ripsmetele tagasi elastsuse ja kaotatud sära.

Vitamin Lash Botoxil on kulmulatiivne mõju koos lamineerimise protseduuriga.

Kombineerides Vitamin Lash Botoxit koos My Lamination lamineerimisega, annab see kolmekordse efekti:
1) Täidab kahjustatud ripsmete lõhutud osad;
2) Iga
ripsmekarv muutub tihedamaks, paksemaks, kuid ei muutu jäigaks;
3) Ripsmete kogumaht suureneb loomulikult kuni 40% võrra ning täidab ripsmed kuni 80%!

Tulemus on 100% – elegantne, ilusti kaardus, maksimaalne tihedus, so tihendab ripsmeid kuni 40 %.

Sügav taastamine rikutud ripsmetele! Tumedamad ripsmed kuni 12 nädalat! Tulemus püsib keskmiselt 2-kuud – püsivus on väga individuaalne ning ühest vastust siin anda ei saa.

Antud protseduurile on siiki terve hunnik vastunäidustusi.

Nagu kõikide teiste kosmeetiliste protseduuride puhul, on ripsmete lamineerimise/Lash Lifti puhul teatud vastunäidustuste nimekiri, mille esinemisel ei saa kliendile antud protseduuri teostada.

Kui te ei tea neid vastunäidustusi, soovitame teil neid ebameeldivate olukordade vältimiseks üles kirjutada!

Vastunäidustuste loetelu:
▪ pragunenud silmalaug – kuiv, kahjustatud silmalau nahk
▪ kõik konjunktiviidi tüübid
▪ silmapõletik (näiteks blefariit)
▪ demodikoos ehk vagellesttõbi
▪ odraiva
▪ keratiit (sarvkesta põletik)
▪ silma- ja/või silmalaugude operatsiooni järgselt (lisa küsida arstilt)
▪ tätoveering (kuni täieliku naha terviklikkuse taastumiseni)
▪ allergilised reaktsioonid
▪ alkoholi, narkootikume tarvitanuna ja ka pohmell
▪ krooniliste haiguste ägenemine
▪ ägedate hingamisteede infektsioonide, ägedate hingamisteede viirusinfektsioonide, gripi ja teiste keha külmetushaiguste perioodil, samuti esimesel nädalal pärast haigust
▪ silmade ja silmalaugude vigastused

Sõbrad, olge ettevaatlikud ja hoolsad- ärge unustage, et silmadega töötamine nõuab spetsialistidelt väga kõrget vastutust!

Kui kliendil on ripsmed rasitud, katki, murdunud, väikesed ja väetid, siis kahjuks ei ole ka muidugi lamineerimise tulemus esimese korraga „WOW“-efekt. Ravida tuleb pikemaaegselt ning järjepidevalt, et saavutada tervemad, säravamad, kaunimad, tumedamad ning ihaldatud ripsmed.

Kasulikkus:
* Muudab loomulikud ripsmed tugevamaks, kaunilt kaardu ilma mehaanilise koolutamisesta (annab ripsmetele volüümikust, lopsakust ning pikkust);

*Täidab ripsmed pigemendiga, mis muudab nad siledamaks, säravamaks, tumedamaks;

*Taastab ripsmete struktuuri, niisutades ja toites neid;

*Hoiab ripsmed tugevana ning seeläbi saab ripsmed kiiremini kasvama panna. Seda seetõttu, et kui ripsmekarv on tugevam, siis ta ka kasvab paremini;

*Ei vaja hooldust ega lisa hoolt, vastunäidustused puuduvad;

* Kasutatud ainult looduslikke toitaineid, mis annavad ripsmete struktuurile positiivse mõju;

*Sobib kõikidele ripsmetüüpidele, anti-allergiline;

*Ei too kaasa ebamugavust ega piiranguid teie igapäevasesse elu (sh suplemise või sauna nautimise osas)

Lisaküsimuste korral vastame neile meeleldi info@lashotica.ee

Olge terved ja hoitud ❤

Leave a Reply